Amazfit T-Rex 3
13.999 TL
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya700 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 13.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Amazfit T-Rex 3 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Amazfit T-Rex 3 Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 700 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 322 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Balıkçılık
Basketbol
Bisiklet
Dalış
Dans
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Okçuluk
Tenis
Tırmanış
Triatlon
Voleybol
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x480 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 322 PPI |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 48.5 mm |
| Cihaz Eni | 48.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.75 mm |
| Gövde Ağırlık | 68.3 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Kırmızı |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Dünya Saatleri, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Yapay Zeka Asistanı, Ay Evreleri Gösterimi, Gelgit Grafiği, Sesli Not (Voice Memo) |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer, Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, İlaç Hatırlatıcısı, Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Triatlon, Dalış, Voleybol, Dövüş Sporları, Dans, Balıkçılık, Okçuluk |
| Antrenman Sayısı | 177 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 42 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 312 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 27 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 180 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Amazfit T-Rex |
| Seri | Amazfit T-Rex 3 |