Amaztim M3 Ultra
Ekran Boyutu20.00 inç
Batarya480 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Amaztim M3 Ultra modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Amaztim M3 Ultra Avantajları
- 20 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 451 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX9K, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Fitness
HIIT
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.0 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 451 PPI |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.8 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9K, 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Navigasyon (Harita), Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Yapay Zeka Asistanı, Aydınlatma (Flashlight), Darbeye Dayanıklılık, MIL-STD-810H |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Geri Sayım Sayacı |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Yüzme (Deniz), HIIT, Dalış |
| Antrenman Sayısı | 170 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Actions ATS3085L |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 480 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 35 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 15 gün |
| Bekleme Süresi | 40 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | Amaztim M |
| Seri | Amaztim M3 |