Apple Watch Ultra Titanyum Kasa ve Ocean Kordon
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Ultra Titanyum Kasa ve Ocean Kordon modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Ultra Titanyum Kasa ve Ocean Kordon Avantajları
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Pilates
Sörf
Tenis
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Retina Ekran, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.4 mm |
| Gövde Ağırlık | 61.3 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Mavi, Beyaz, Sarı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü Önleyici Mikrofon, 3 Mikrofonlu |
| Hoparlör | Var |
| Hoparlör Özellikleri | 2 Hoparlörlü |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Bas Konuş (Walkie-Talkie), EN13319 Sertifikası, FM Radyo, Gece Görüş Modu, Gelgit Grafiği, GymKit, MIL-STD-810H, Sesli Uyarı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Siren Sesi, Uluslararası Acil Arama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, Rüzgar Bilgileri, Sanal Antreman Partneri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Tenis, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Pilates, Sörf, Dalış |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S8 SiP |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 3G, 4G |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü, Su Sıcaklığı Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Ultra |