AteşTech S101
Ekran Boyutu178.00 inç
Batarya680 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
AteşTech S101 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
AteşTech S101 Avantajları
- 178 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 680 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 680 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |