Bakeey 116 Pro
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya150 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Bakeey 116 Pro modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Bakeey 116 Pro Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 150 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 48 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı |
| Kordon Ölçüsü | 18 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 150 mAh |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Bekleme Süresi | 10 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 180 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |