Casio WSD-F10
Ekran Boyutu132.00 inç
Batarya330 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Casio WSD-F10 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Casio WSD-F10 Avantajları
- 132 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x300 piksel |
| Ekran Teknolojisi | Çift Katmanlı (Dual-layer) (LCD) |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çift Katmanlı Ekran (Renkli TFT LCD+Monochrome LCD) |
TASARIM
| Ağırlık | 93 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Kırmızı, Turuncu |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Kamera Kumandası, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Güç Tasarruf Modu, MIL-STD-810G |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre, Akıllı Spor Modu |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 330 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 60 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 84 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 30 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 8.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Casio WSD |
| Seri | WSD-F10 |