Concord G17
Ekran Boyutu122.00 inç
Batarya400 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Concord G17 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Concord G17 Avantajları
- 122 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.22 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 33 mm |
| Cihaz Eni | 50 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10 mm |
| Ağırlık | 42.5 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Pembe, Turuncu |
| Kordon Rengi | Mavi, Pembe, Turuncu |
GENEL ÖZELLİKLER
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK2503D |
| Ana İşlemci (CPU) | 260MHz |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Mikro-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Concord G |
| Seri | G17 |