Dark SW04
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya350 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Dark SW04 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Dark SW04 Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- Sıçramalara Karşı su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 128 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 220 PPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 65 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | Sıçramalara Karşı |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hesap Makinesi, Arama Geçmişi, Sesli Not (Voice Memo) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2502A |
| Ana İşlemci (CPU) | 260 MHz ARM Cortex-A7 |
| CPU Frekansı | 260 MHz |
| CPU Çekirdeği | 1 |
| Bellek (RAM) | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 350 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu (Micro-USB) |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 3 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 6.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Dark SW |
| Seri | SW04 |