Decdeal Vibe 5 Pro
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya180 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Decdeal Vibe 5 Pro modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Decdeal Vibe 5 Pro Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 180 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51.5 mm |
| Cihaz Eni | 51.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 65 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Karbon Kaplama (DLC) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Gri |
| Kordon Ölçüsü | 26 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness, Atlayış |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 180 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Diğer Sensörler | Yakınlık Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | Zeblaze Vibe |
| Seri | Vibe 5 |