Dijikid DX 3
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya450 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Dijikid DX 3 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Dijikid DX 3 Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 52 mm |
| Cihaz Eni | 31 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Konum Bilgisi Paylaşma, Uzaktan Dinleme |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 450 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Dijikid DX |
| Seri | DX 3 |