Elari FixiTime 3
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya480 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Elari FixiTime 3 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Elari FixiTime 3 Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX6 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 4 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 39.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15 mm |
| Gövde Ağırlık | 47 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX6 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Çıkarma Bildirimi, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Uzaktan Dinleme, Uzaktan İzleme |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 4 MB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Yok |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 900, 1800 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 480 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Özelleştirilmiş Kablo |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Elari FixiTime |
| Seri | FixiTime 3 |