Ezcool U5
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya450 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Ezcool U5 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Ezcool U5 Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 8 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.01 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 220 PPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 60 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hesap Makinesi, Arama Geçmişi, FM Radyo |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6260 |
| CPU Frekansı | 360 MHz |
| CPU Çekirdeği | 1 |
| Bellek (RAM) | 8 MB |
| Dahili Depolama | 8 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hazfıza Kartı Biçimi | MicroSD |
| Hafıza Kartı Maksimum | 32 GB |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 450 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 2.3+, iOS 6.0 |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Ezcool U |
| Seri | U5 |