Ferro Watch 26 Plus
Ekran Boyutu175.00 inç
Batarya280 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Ferro Watch 26 Plus modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Ferro Watch 26 Plus Avantajları
- 175 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Futbol
İp Atlama
Koşu
Tenis
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.75 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x385 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 50 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alaşım / Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yoga, Tenis, Basketbol, Futbol, İp Atlama |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK2502D |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 280 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |