Ferrucci Smart 27R
2.960 TL
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.960 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Ferrucci Smart 27R modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Ferrucci Smart 27R Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.1+, iOS 10+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |