Fitbit Luxe SE
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fitbit Luxe SE modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Fitbit Luxe SE Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 36.3 mm |
| Cihaz Eni | 17.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.2 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Altın |
| Kordon Rengi | Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Zamanlayıcı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme (Havuz) |
| Antrenman Sayısı | 20 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 7.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Fitbit Luxe |
| Seri | Luxe |