Fitbit Sense
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fitbit Sense modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fitbit Sense Avantajları
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Merdiven Tırmanma
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Çoklu Dokunmatik (Multi Touch), Corning Gorilla Glass 3, Kavisli Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.4 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Alexa, Google Asistan |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Merdiven Tırmanma |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 12 Dakikada 24 Saat Kullanım |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 6 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 40 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 7.0+, iOS 12.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Fitbit Sense |
| Seri | Sense |