Fitbit Versa 2
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fitbit Versa 2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fitbit Versa 2 Avantajları
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Merdiven Tırmanma
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Gövde Ağırlık | 40 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe, Gri, Mor, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Müzik Depolama, Alexa, Spotify |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness, Merdiven Tırmanma |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 7.0+, iOS 11, Windows 10+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Fitbit Versa |
| Seri | Versa 2 |