Fitbit Versa 3
11.629 TL
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 11.629 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fitbit Versa 3 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fitbit Versa 3 Avantajları
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Merdiven Tırmanma
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40.5 mm |
| Cihaz Eni | 40.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.4 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Alexa, Google Asistan, Spotify |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness, Merdiven Tırmanma |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 12 Dakikada 24 Saat Kullanım |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 40 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 7.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Fitbit Versa |
| Seri | Versa 3 |