FitWatch FXS 3
1.195 TL
Ekran Boyutu202.00 inç
Batarya260 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.195 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
FitWatch FXS 3 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
FitWatch FXS 3 Avantajları
- 202 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.02 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x386 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Mineral Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44.5 mm |
| Cihaz Eni | 37.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.3 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Navigasyon (Harita), Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Telefon Üzerinden GPS |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Yürüyüş |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | AC7012 |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 640 KB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 260 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Bekleme Süresi | 10 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | FitWatch FXS |
| Seri | FXS 3 |