Fro LW-38V
3.149 TL
Ekran Boyutu128.00 inç
Batarya200 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.149 TL |
| 20-04-2026 | 3.499 TL |
| 05-05-2026 | 3.149 TL |
Fro LW-38V Satıcı Fiyatları
Fro LW38V Silver Kasa Kahverengi Kordon Sesli Görüşme Özellikli
En Ucuz
Satıcı: Fro Türkiye
3.149 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
FRO Lw-38v Kompakt Şık Akıllı Saat Siyah Kasa Kahverengi Kordon Sesli Görüşme Özellikli
En Ucuz
Satıcı: Fro Türkiye
3.149 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
FRO Lw-38v Kompakt Şık Akıllı Saat Sesli Görüşme Özellikli
En Ucuz
Satıcı: Fro Türkiye
3.149 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Fro LW38 Silver Kasa 38 mm Beyaz Kordon Akıllı Saat
Satıcı: Fro Türkiye
3.499 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Fro LW-38V 38mm Kompakt Şık Akıllı Saat Sesli Görüşme Özellikli (Gümüş Rengi, 38 mm, 128, MB, Beyaz)
Satıcı: Fro Türkiye
3.509 TL
Ücretsiz Kargo
18 dk önce
Fro LW-38V 38mm Kompakt Şık Akıllı Saat Sesli Görüşme Özellikli (Altın Rengi, 38 mm, 128, MB, Beyaz)
Satıcı: Fro Türkiye
3.509 TL
Ücretsiz Kargo
19 dk önce
Fro LW-38V 38mm Kompakt Şık Akıllı Saat Sesli Görüşme Özellikli (Siyah, 38 mm, 128, MB, Beyaz)
Satıcı: Fro Türkiye
3.509 TL
Ücretsiz Kargo
30 dk önce
İlk Fiyat
3.149 TL
Güncel Fiyat
3.149 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fro LW-38V modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fro LW-38V Avantajları
- 128 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 200 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.28 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 416x416 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 38 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.6 mm |
| Gövde Ağırlık | 23.3 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Beyaz, Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
| Antrenman Sayısı | 187 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | JL7012 |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 200 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Bekleme Süresi | 30 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |