Galio Watch 6
Ekran Boyutu-
Batarya220 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Galio Watch 6 modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Galio Watch 6 Avantajları
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 220 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.5 mm |
| Cihaz Eni | 39 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.5 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alaşım / Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 220 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |