Garmin Approach S40
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Approach S40 modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Approach S40 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 64 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Golf
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Güneşte Görünür |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.4 mm |
| Cihaz Eni | 43.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.7 mm |
| Ağırlık | 43 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik, Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Gri |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Takvim, Zamanlayıcı, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Hareketsizlik Uyarısı, Kadın Sağlığı Takipçisi, Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Otomatik Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Golf |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 15 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Ürün Ailesi | Garmin Approach |
| Seri | Approach S40 |