Garmin Approach S50
38.759 TL
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 38.759 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Approach S50 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Approach S50 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 325 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Futbol
Golf
HIIT
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Tenis
Tırmanış
Voleybol
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 325 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.4 mm |
| Gövde Ağırlık | 29 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Naylon Örgü |
| Çerçeve Rengi | Altın, Siyah |
| Kasa Rengi | Siyah, Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi, Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Su Tüketimi Takibi, Uyku Koçu, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Ekranda Egzersiz Animasyonları, Ekranda Egzersiz Kas Haritaları, Otomatik Hedef Belirleme, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, HIIT, Voleybol, Dövüş Sporları |
DONANIM
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 15 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Garmin Approach |