Garmin D2 Air
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin D2 Air modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin D2 Air Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Golf
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.2 mm |
| Cihaz Eni | 43.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.4 mm |
| Ağırlık | 46.3 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Havalimanı Veri Tabanı, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), Spotify, 500 Şarkı Depolayabilme |
| Güvenlik ve Koruma | Canlı Konum Takibi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Solunum Monitörü, Su Tüketimi Takibi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Ekranda Egzersiz Animasyonları, Geri Dönüş Rotası, Hız Ölçer, Otomatik Hedef Belirleme, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Golf, Pilates, Snowboard, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri |
| Antrenman Sayısı | 20 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Garmin D2 Air |
| Seri | D2 Air |