Garmin D2 Charlie
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin D2 Charlie modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin D2 Charlie Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Bisiklet
Fitness
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Güneşte Görünür, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.5 mm |
| Ağırlık | 95 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Deri + Silikon |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Kahverengi |
| Kordon Ölçüsü | 26 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Havalimanı Veri Tabanı, NAVAID, NEXRAD, Sesli Uyarı, Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Hız Ölçer, Otomatik Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Fitness, Kürek Çekme, Kayak, Merdiven Tırmanma, Kürek Sörfü, Atlayış |
DONANIM
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 35 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 12 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Ürün Ailesi | Garmin D2 Charlie |
| Seri | D2 Charlie |