Garmin D2 Delta PX
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin D2 Delta PX modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin D2 Delta PX Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Eliptik Bisiklet
Fitness
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Tırmanış
Triatlon
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.5 mm |
| Ağırlık | 87 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Titanyum |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+, Çevrimdışı Haritalar, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Havalimanı Veri Tabanı, NAVAID, NEXRAD, Sesli Uyarı, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), Strava |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Dayanıklılık/Güç, Triatlon, Kürek Sörfü, Atlayış |
DONANIM
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 13 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 70 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 20 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Garmin D2 Delta |
| Seri | D2 Delta PX |