Garmin Descent G1
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Descent G1 modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Descent G1 Avantajları
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Balıkçılık
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
HIIT
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Snowboard
Sörf
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Çözünürlüğü | 176x176 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Güneşte Görünür, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.5 mm |
| Cihaz Eni | 45.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.2 mm |
| Ağırlık | 61 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Gri |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Güvenlik ve Koruma | Canlı Konum Takibi, Fırtına Uyarısı, Güvenlik Asistanı, Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi, Su Tüketimi Takibi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Geri Dönüş Rotası, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Snowboard, Sörf, Kürek Sörfü, HIIT, Dalış, Balıkçılık |
| Antrenman Sayısı | 30 adet |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 25 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 56 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
| Bekleme Süresi | 48 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Garmin Descent |
| Seri | Descent G1 |