Garmin Descent G2
40.500 TL
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 40.500 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Descent G2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Descent G2 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 459 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Balıkçılık
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Dalış
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Golf
HIIT
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Okçuluk
Pilates
Snowboard
Sörf
Tenis
Tırmanış
Triatlon
Voleybol
Yelkencilik
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 459 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.5 mm |
| Cihaz Eni | 45.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.2 mm |
| Ağırlık | 61 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Kahverengi |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, Gelgit Grafiği, GPS Saat Senkronizasyonu, SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Fırtına Uyarısı, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Solunum Monitörü, Su Tüketimi Takibi, Uyku Koçu, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Ekranda Egzersiz Animasyonları, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Otomatik Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Pilates, Snowboard, Triatlon, Sörf, Kürek Sörfü, HIIT, Dalış, Binicilik, Voleybol, Dövüş Sporları, Balıkçılık, Yelkencilik, Okçuluk |
DONANIM
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 44 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Bekleme Süresi | 12 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Garmin Descent |
| Seri | Garmin Descent G2 |