Garmin Descent Mk1
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Descent Mk1 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Descent Mk1 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Bisiklet
Dalış
Fitness
Golf
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Snowboard
Tırmanış
Yelkencilik
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
Windows Phone
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.8 mm |
| Ağırlık | 101 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik, Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Titanyum |
| Kasa Rengi | Gri, Titanyum |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Sesli Uyarı, Strava |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Fitness, Kürek Çekme, Kayak, Merdiven Tırmanma, Golf, Snowboard, Atlayış, Dalış, Yelkencilik |
DONANIM
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 19 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, Windows Phone |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Garmin Descent |
| Seri | Descent Mk1 |