Garmin Descent Mk2
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Descent Mk2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Descent Mk2 Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Tırmanış
Yelkencilik
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 280x280 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 52 mm |
| Cihaz Eni | 52 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.8 mm |
| Ağırlık | 103.8 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Sesli Uyarı, Strava, 2000 Şarkı Depolayabilme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Pilates, Snowboard, Atlayış, Dalış, Yelkencilik |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 15 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 384 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 35 gün |
| Bekleme Süresi | 50 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Garmin Descent |
| Seri | Descent Mk2 |