Garmin Descent MK3i 51mm
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Descent MK3i 51mm modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Descent MK3i 51mm Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 458 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 20 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Balistik
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Futbol
Golf
HIIT
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Okçuluk
Paten/Buz Pateni
Pilates
Snowboard
Sörf
Tenis
Tırmanış
Voleybol
Yelkencilik
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 458 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16.4 mm |
| Ağırlık | 105.6 g |
| Gövde Ağırlık | 77.8 g |
| Kordon Ağırlık | 27.8 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Karbon Kaplamalı (DLC) Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 26 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 20 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, Aydınlatma (Flashlight), Çevrimdışı Haritalar, Gece Görüş Modu, Gelgit Grafiği, GPS Saat Senkronizasyonu, Güç Tasarruf Modu, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), 650 Şarkı Depolayabilme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Gizlilik Modu, Hızlı Cihaz Sıfırlama, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Solunum Monitörü, Su Tüketimi Takibi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi, Ekranda Egzersiz Animasyonları, Geri Dönüş Rotası, Geri Sayım Sayacı, Otomatik Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, Sörf, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri, HIIT, Atlayış, Binicilik, Voleybol, Dövüş Sporları, Yelkencilik, Paten/Buz Pateni, Okçuluk, Balistik |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 17 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 25 gün |
| Bekleme Süresi | 31 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Garmin Descent |
| Seri | Garmin Descent MK3 |