Garmin Enduro
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Enduro modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Enduro Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 64 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Eliptik Bisiklet
Kardiyo
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 280x280 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Güneşte Görünür, Power Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 54 mm |
| Cihaz Eni | 54 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.9 mm |
| Ağırlık | 72 g |
| Gövde Ağırlık | 66 g |
| Kordon Ağırlık | 6 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik, Titanyum |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Örgü |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Gri |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Sesli Uyarı, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), Strava |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Hız Ölçer, Otomatik Hedef Belirleme, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Dayanıklılık/Güç, Pilates |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 70 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 300 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 65 gün |
| Bekleme Süresi | 365 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Ürün Ailesi | Garmin Enduro |
| Seri | Enduro |