Garmin Fenix 2
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya500 mAh
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 2 modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar için uygundur.
Garmin Fenix 2 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 500 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 70x70 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | Transflective LCD |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 49 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17 mm |
| Ağırlık | 85 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+, Ay Evreleri Gösterimi |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, Geri Sayım Sayacı |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 500 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 50 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 35 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Kadans Sensörü, Tempe Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2014 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 2 |