Garmin Fenix 3
60.114 TL
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 60.114 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 3 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Fenix 3 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
Spor Modları
Bisiklet
Golf
Kayak
Koşu
Kürek Sörfü
Snowboard
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
Windows Phone
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 218x218 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | LED Arka Aydınlatmalı (LED backlight) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16 mm |
| Ağırlık | 82 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Kırmızı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+ |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Kayak, Golf, Snowboard, Kürek Sörfü |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 50 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Kadans Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, Windows Phone |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 3 |