Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Black with Black Band
75.299 TL
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 75.299 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Black with Black Band modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Black with Black Band Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Golf
Kayak
Koşu
Merdiven Tırmanma
Snowboard
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 86 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+, Çevrimdışı Haritalar, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Ses ile Komut Verme, SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Güvenlik ve Koruma | Geriye Dönük Konum Takibi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Gelişmiş Fitness Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Yoga, Kayak, Merdiven Tırmanma, Golf, Snowboard |
DONANIM
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 8 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 12 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 5 |