Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Carbon Gray DLC Titanium Watch & Band
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Carbon Gray DLC Titanium Watch & Band modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Carbon Gray DLC Titanium Watch & Band Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Golf
Kayak
Koşu
Merdiven Tırmanma
Snowboard
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 76 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+, Çevrimdışı Haritalar, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, Ses ile Komut Verme, SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Güvenlik ve Koruma | Geriye Dönük Konum Takibi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Gelişmiş Fitness Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Yoga, Kayak, Merdiven Tırmanma, Golf, Snowboard |
DONANIM
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 8 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 12 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 5 |