Garmin Fenix 5 Sapphire
69.023 TL
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 69.023 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 5 Sapphire modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Fenix 5 Sapphire Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.06 GB dahili depolama sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, LED Arka Aydınlatmalı (LED backlight), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.5 mm |
| Ağırlık | 87 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Metal |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+ |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, VO2max |
DONANIM
| Dahili Depolama | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 100 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Diğer Sensörler | Kadans Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 5 |