Garmin Fenix 5S
54.498 TL
Ekran Boyutu11.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 54.498 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 5S modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Fenix 5S Avantajları
- 11 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.06 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.1 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 218x218 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), LED Arka Aydınlatmalı (LED backlight) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 42 mm |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.5 mm |
| Ağırlık | 67 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+ |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, VO2max |
DONANIM
| Dahili Depolama | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 13 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 50 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 8 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Diğer Sensörler | Kadans Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 5 |