Garmin Fenix 6 Pro Solar Titanium
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 6 Pro Solar Titanium modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Fenix 6 Pro Solar Titanium Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Atlayış
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Tırmanış
Triatlon
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 260x260 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Güneşte Görünür, Power Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.1 mm |
| Ağırlık | 72 g |
| Gövde Ağırlık | 48 g |
| Kordon Ağırlık | 24 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Karbon Kaplamalı (DLC) Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Müzik Depolama, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Alan Hesaplama, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu, Gün Işığından Yararlanma, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), 2000 Şarkı Depolayabilme |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, Geri Sayım Sayacı, Hız Ölçer, Otomatik Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, Triatlon, Kürek Sörfü, Atlayış |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Güneş Enerjisi, Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 10 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 384 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 80 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 6 |