Garmin Fenix 8 Pro 47 mm AMOLED
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix 8 Pro 47 mm AMOLED modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Garmin Fenix 8 Pro 47 mm AMOLED Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 458 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Balıkçılık
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Dalış
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Golf
HIIT
İp Atlama
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Okçuluk
Paten/Buz Pateni
Pilates
Snowboard
Sörf
Tenis
Tırmanış
Triatlon
Voleybol
Yelkencilik
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 458 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16 mm |
| Ağırlık | 77 g |
| Gövde Ağırlık | 56 g |
| Kordon Ağırlık | 21 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS), Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Çerçeve Rengi | Gri, Titanyum |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Akıllı Sesli Asistan, ANT+, Aydınlatma (Flashlight), Çevrimdışı Haritalar, Gelgit Grafiği, GPS Saat Senkronizasyonu, Güç Tasarruf Modu, Gün Işığından Yararlanma, Ses ile Komut Verme, SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Acil Durum Bilgileri, Canlı Konum Takibi, Ekran Kilidi, Fırtına Uyarısı, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Uydu İletişimi (SOS) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi, Solunum Monitörü, Su Tüketimi Takibi, Uyku Koçu, Vücut Enerjisi Durumu, Vücut Yapısı Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi, Ekranda Egzersiz Animasyonları, Ekranda Egzersiz Kas Haritaları, Geri Dönüş Rotası, Otomatik Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, Triatlon, Sörf, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri, HIIT, Dalış, Binicilik, Voleybol, Dövüş Sporları, Balıkçılık, Yelkencilik, Paten/Buz Pateni, Okçuluk |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 8 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 44 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 15 gün |
| Bekleme Süresi | 19 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix 8 |