Garmin Fenix Chronos Titanium
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin Fenix Chronos Titanium modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin Fenix Chronos Titanium Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.06 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Golf
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Sörf
Tırmanış
Triatlon
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 218x218 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Garmin Chroma Display |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli, LED Arka Aydınlatmalı (LED backlight), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 49 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15 mm |
| Ağırlık | 76 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Titanyum |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ANT+, GPS Saat Senkronizasyonu |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, Egzersiz Zamanlayıcı, Geri Sayım Sayacı, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Kürek Çekme, Kayak, Golf, Triatlon, Sörf |
DONANIM
| Dahili Depolama | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 13 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 25 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
SENSÖRLER
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Seri | Fenix Chronos |