Garmin vivoactive HR
Ekran Boyutu138.00 inç
Batarya150 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Garmin vivoactive HR modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Garmin vivoactive HR Avantajları
- 138 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 150 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 4 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.02 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Golf
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Kürek Sörfü
Tırmanış
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.38 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 205x148 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 57 mm |
| Cihaz Eni | 30.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.4 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Saatimi/Bilekliğimi Bul, ANT+, Sesli Uyarı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Tırmanış, Yüzme, Kürek Çekme, Kayak, Golf, Kürek Sörfü |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 4 MB |
| Dahili Depolama | 16 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 150 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 13 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 13 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Garmin vivoactive |
| Seri | vivoactive |