Google Pixel Watch 3 LTE (41mm)
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya307 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiWear OS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Google Pixel Watch 3 LTE (41mm) modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Google Pixel Watch 3 LTE (41mm) Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 320 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
HIIT
Koşu
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 408x408 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 320 PPI |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Corning Gorilla Glass 5, DCI-P3 Renk Uzayı, Kavisli Ekran (3D), 3D Cam |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 41 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.3 mm |
| Gövde Ağırlık | 31 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe, Bej/Krem, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wear OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Wear OS 5 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Çevrimdışı Haritalar, Digital Crown, Google Asistan, Google Fast Pair, Google Haritalar, Google Home, Google TV Uzaktan Kumanda, Rahatsız Etmeyin Modu, Ses ile Komut Verme, Ses Kaydı, SMS Gönderme, Ultra Geniş Bant (UWB) |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Acil Durum Bilgileri, Ekran Kilidi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi, Ruh Hali Takibi, Solunum Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, Hedef Belirleme, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), HIIT |
| Antrenman Sayısı | 40 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 5100 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-M33 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno 702 |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B4 (1700), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | HSDPA, HSPA |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 307 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 24 Dakikada %50 Dolum, 35 Dakikada %80 Dolum |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Elektrodermal Aktivite (EDA) Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 10+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Google Pixel |
| Seri | Pixel Watch 3 |