Honor Watch 5
6.999 TL
Ekran Boyutu185.00 inç
Batarya480 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiMagicOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 6.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Honor Watch 5 modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Honor Watch 5 Avantajları
- 185 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 322 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.85 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 450x390 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 322 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Kavisli Ekran, 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.6 mm |
| Cihaz Eni | 39.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Gövde Ağırlık | 35 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem, Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | MagicOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Aydınlatma (Flashlight), Rahatsız Etmeyin Modu |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Taraması |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Fitness |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 480 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer, Silikon Karbon |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 15 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 12+, Android 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Honor Watch |
| Seri | Honor Watch 5 |