I-Xtech Xee Kids-11
3.637 TL
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya605 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.637 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
I-Xtech Xee Kids-11 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
I-Xtech Xee Kids-11 Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 605 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 52 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Özellikleri | Çift Kamera |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Dahili Medya Oynatıcı, Arkadaş Ekleme, Sesli Mesaj, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Çıkarma Bildirimi, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge |
DONANIM
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B8 (900) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B1 (2100), B3 (1800), B8 (900), B20 (800) |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 605 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |