Kieslect Lora
1.494 TL
Ekran Boyutu132.00 inç
Batarya280 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu saat modelinin fiyatı 30/03/2026 tarihinde 1.546 TL seviyesindeyken, 05/05/2026 itibarıyla 1.494 TL olmuştur.
Bu süreçte fiyat yaklaşık %3.4 düşüş göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.546 TL |
| 20-04-2026 | 1.853 TL |
| 05-05-2026 | 1.494 TL |
Kieslect Lora Satıcı Fiyatları
Kieslect Lora Mor Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat
En Ucuz
Satıcı: Amazon.com.tr
1.504 TL
Ücretsiz Kargo
3 dk önce
Kieslect Lora Gold Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat
Satıcı: Amazon.com.tr
1.864 TL
Ücretsiz Kargo
23 dk önce
Kieslect Lora Pembe Sesli Asistan Ve Arama Özellikli Akıllı Saat
Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
1.978 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Kieslect Lora Arama Özellikli Sesli Asistan (KVK Türkiye Garantili) Akıllı Saat gold
Satıcı: 10Noo
2.204 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Kieslect Lora Akıllı Saat (KVK Türkiye Garantili) pembe
Satıcı: 10Noo
2.204 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Kieslect Lora Mor Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat
Satıcı: 10NOO Digital
2.204 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Kieslect Lora Gold Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat
Satıcı: 10NOO Digital
2.204 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Kieslect Lora Pembe Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat
Satıcı: Amazon.com.tr
2.214 TL
Ücretsiz Kargo
26 dk önce
Kieslect Lora Mor Sesli Asistan Ve Arama Özellikli Akıllı Saat
Satıcı: 10NOO Digital
2.425 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Kieslect Lora Gold Sesli Asistan Ve Arama Özellikli Akıllı
Satıcı: 10NOO Digital
2.425 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
İlk Fiyat
1.546 TL
Güncel Fiyat
1.494 TL
Fiyat Değişimi
%3.4 düşüş
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Kieslect Lora modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Kieslect Lora Avantajları
- 132 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Aerobik
Atlayış
Balıkçılık
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Futbol
Golf
Jimnastik/Serbest Stil
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Paten/Buz Pateni
Pilates
Tenis
Tırmanış
Voleybol
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, 3D Cam |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.7 mm |
| Cihaz Eni | 45.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Altın, Pembe, Mor/Bordo |
| Kordon Rengi | Pembe, Altın, Mor |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Hızlı Yanıt, Mini Oyun |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Yoga, Kürek Çekme, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Merdiven Tırmanma, Golf, Pilates, Kuvvet Egzersizleri, Atlayış, Binicilik, Voleybol, Aerobik, Balıkçılık, Paten/Buz Pateni, Jimnastik/Serbest Stil |
| Antrenman Sayısı | 70 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 280 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 60 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 84 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |