Kingboss U8
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya230 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Kingboss U8 modeli özellikle görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Kingboss U8 Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
Dezavantajları
- 230 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim, Hesap Makinesi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 230 mAh |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 3 sa |
| Bekleme Süresi | 5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |