Kingwear KW88
Ekran Boyutu139.00 inç
Batarya400 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Kingwear KW88 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Kingwear KW88 Avantajları
- 139 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1300 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Koşu
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 400x400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 286 PPI |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 56 mm |
| Cihaz Eni | 46 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.5 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Kırmızı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.1 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Müzik Depolama, Arayan İsmi Gösterimi, Google Asistan, Google Haritalar, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6580 |
| CPU Frekansı | 1.3 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Kingear KW |
| Seri | KW80 |