Mipo Watch K3
3.249 TL
Ekran Boyutu169.00 inç
Batarya700 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.249 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Mipo Watch K3 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Mipo Watch K3 Avantajları
- 169 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 700 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.69 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x280 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 218 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 16.4 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kasa Rengi | Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum SL8521E |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Yok |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |