Pebble Time Steel
Ekran Boyutu125.00 inç
Batarya150 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiPebble OS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Pebble Time Steel modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Pebble Time Steel Avantajları
- 125 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 3 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 150 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.25 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 144x168 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 177 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 64 |
| Ekran Teknolojisi | E-Ink (Renkli) |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Gorilla Glass, Kavisli Ekran (2.5D), LED Arka Aydınlatmalı (LED backlight), Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 37.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Ağırlık | 116.3 g |
| Gövde Ağırlık | 62.3 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Metal |
| Kasa Rengi | Gümüş, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Kırmızı, Gümüş, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Pebble OS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Hatırlatıcılar, Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Akıllı Spor Modu |
DONANIM
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-M4 100Mhz |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 150 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Pebble Time |
| Seri | Time Steel |